Szyny miedziane i prądowe

W celu skutecznego przesyłania energii elektrycznej wykorzystywane są szyny miedziane. Materiał ten jest zresztą szeroko stosowany w tej branży, gdy tworzone są z niego nie tylko szyny prądowe, ale także inne element służące do budowania efektywnych sieci elektrycznych w obiektach budowlanych, w tym połączenia czy zestyki. Popularność miedzi wynika przede wszystkim z wielu cennych właściwości, takich jak:


  • świetne przewodnictwo prądu,
  • wytrzymałość,
  • elastyczność.

Do tej kategorii produktów zaliczane są również inne komponenty wytworzone z cieńszych materiałów miedzianych, w tym blach, które mają swoje zastosowanie w branży elektrycznej.

 

  • Zastosowanie
  • Są to elementy, które szczególne zastosowanie znajdują w przypadku tworzenia szaf sterowniczych oraz rozdzielni. Dzięki szynom prądowym można wykonać instalacje szybko, a także w prosty sposób. To również możliwość użytkowania systemu, który zajmuje zdecydowanie mniejszą przestrzeń użytkową, dzięki czemu cechuje się wysokimi walorami funkcjonalnymi.

Masywne szyny - galeria obrazów

W zależności od zastosowania szyny prądowe / blachy miedziane mogą zostać do Państwa dostarczone w formie obrobionej i przygotowane do montażu.  

 

 

(za)pytania / komentarze/uwagi
(za)pytania / komentarze/uwagi
CAPTCHA Bild zum Spamschutz Wenn Sie das Wort nicht lesen können, bitte hier klicken.